Pristatymas

1. Prekių pristatymo teritorija ir būdai:

1.1. Prekės pristatomos visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Pristatymams į Kuršių Neriją yra taikomas papildomas mokestis.

1.2. Prekės pristatomos tokiu prekių pristatymo būdu, kokį pasirinko Pirkėjas, netaikant prekių užnešimo paslaugos. Galimi mokami prekių pristatymo būdai yra šie: (i) prekių pristatymas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje per logistikos įmonę UAB „Nėgė“, (ii) prekių pristatymas Vilniaus ir Kauno miestų teritorijose per logistikos įmonę UAB „Artavita“. Nemokamai įsigytas prekes galima atsiimti Pardavėjo darbo laiku jo buveinėje adresu Birželio 23-ios g. 23 G, Kaune.

2. Prekių išsiuntimo ir pristatymo terminas, kai prekė yra sandėlyje yra 3 darbo dienos po apmokėjimo už įsigytas prekes gavimo, o kai prekės nėra sandėlyje - 3 savaitės:

2.1. Pardavėjas, gavęs iš Pirkėjo prekių užsakymo dokumentą ir apmokėjimą už įsigyjamas prekes, užsakyme nurodytas prekes išsiunčia per suformuotame prekių užsakyme nurodytą terminą. Jei Pirkėjas nesumoka už įsigyjamas prekes, Pardavėjas Pirkėjo užsakymą panaikina ir prekių Pirkėjui neperduoda (neišsiunčia).

2.2. Šventiniais laikotarpiais Lietuvos Respublikoje ir/ar gamintojo šalyje, pristatymo trukmė gali ilgėti.

3. Prekės išsiunčiamos ir pristatomos pagal Pirkėjo Pardavėjui nurodytus duomenis (būtini duomenys yra vardas, pavardė, pristatymo adresas (gatvė, namo numeris, jei yra – buto ar kabineto numeris, vietovė: kaimas/gyvenvietė (jei yra), miestas/rajonas, telefono numeris). Pirkėjas atsako už duomenų tikslumą bei išsamumą ir prisiima riziką dėl visų pasekmių, atsiradusių dėl neteisingai nurodytų duomenų prekių pristatymui.

4. Jei Pirkėjo prekių krepšelyje yra bent viena prekė, kurios pageidaujamo kiekio ar asortimento Pardavėjas per šioje Sutartyje nurodytus terminus pristatyti Pirkėjui negali, Pardavėjas apie tai nedelsdamas informuoja Pirkėją jo elektroninio pirkimo paskyroje nurodytu elektroninio pašto adresu arba telefono numeriu ir nurodo galimą prekių pristatymo terminą. Jei Pirkėjas sutinka, sutariama dėl Pardavėjo nurodyto naujo pristatymo termino. Pirkėjui nesutinkant su pasikeitusiu prekių pristatymo terminu, jis gali atsisakyti užsakymo. Tokiu atveju Pardavėjas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo užsakymo atsisakymo grąžina Pirkėjui pagal ankstesnį užsakymą sumokėtą sumą. Šiame punkte numatytais atvejais grąžinamas Pirkėjui sumas Pardavėjas perveda į Pirkėjo atitinkamo užsakymo pateikimo metu nurodytą mokėtojo sąskaitą banke, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už prekių užsakymą.

5. Prekių pristatymo kaina: Pirkėjui iš siūlomo sąrašo pasirinkus prekių pristatymo būdą, sąraše numatyta prekių pristatymo kaina tampa prekių užsakymo, su juo susijusios sąskaitos bei šios Sutarties sudedamąja kainos dalimi. Prekių pristatymo kainos dydis priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto prekių pristatymo būdo bei prekių siuntos svorio. Prekių pristatymo kaina taikoma visam užsakytam prekių krepšeliui ir atskiroms prekėms nedalijama.