Atitvarai

Atitvarai žmonių srauto formavimui, nukreipimui  ar atitvėrimui.

Atitvarai (stulpeliai su juostomis, virvėmis ar išskleidžiamos tvorelės) dažniausiai naudojami renginiuose, parodose ar viešuose masiniuose žmonių susirinkimo vietose,  kur reikia suvaldyti žmonių srautus, nukreipti norima kryptimi, neleisti judėti tam tikra kryptimi ar užtverti tam tikrą praėimą.

Visi mūsų siūlomi atitvarai lengvai transportuojami ir surenkami. Taip pat, šie atitvarai funkcionalūs. Tai leidžia nepriklausomai nuo vietos ypatumų suvaldyti, atitverti ar nukreipti norima kryptimi žmonių srautus.

Atitvarų pasirinkimai: juostiniai su ištraukiama juosta ir fiksavimo mechanizmu, laisvai stovintys su stulpeliu arba tvirtinami prie sienos.

Juostinis eilių atitvaras Basic su raudona ištraukiama juosta
29,97 €
40,50 € −26%
(su PVM)
AKCIJA
Juostinis eilių atitvaras "Basic", chromo spalvos. Matmenys: aukštis - 92 cm, padas - 32 cm. Juostos ilgis - 235 cm, juostos spalva - raudona. Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg.
Juostinis eilių atitvaras Black su raudona ištraukiama juosta
34,90 €
40,58 € −14%
(su PVM)
AKCIJA
Juostinis eilių atitvas" Black" su raudona ištraukiama juosta. matmenys: aukštis - 92 cm., padas - 32 cm. Juostosilgis - 235 cm., juostos splava - juoda. Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg.
Juostinis eilių atitvaras Black su juoda ištraukiama juosta
40,24 €
(su PVM)
AKCIJA
Juostinis eilių atitvas" Black" su juoda ištraukiama juosta. matmenys: aukštis - 92 cm., padas - 32 cm. Juostosilgis - 235 cm., juostos splava - juoda. Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg.
Virvinis eilių atitvaro stulpelis aukso imitacija
39,90 €
(su PVM)
GERA KAINA
Vivinis eilių atitvaro stulpelis. Matmenys: aukštis - 97 cm, padas - 32 cm.  Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg. Spalva: aukso imitacija.