ATITVARAI

Atitvarai žmonių srauto formavimui, nukreipimui  ar atitvėrimui.

Visi, mūsų siūlomi, atitvarai lengvai transportuojami ir surenkami. Taip pat, šie atitvarai funkcionalūs, tai leidžia nepriklausomai nuo vietos ypatumų suvaldyti, atitverti ar nukreipti norima kryptimi žmonių srautus.

Atitvarų pasirinkimai: juostiniai su ištraukiama juosta ir fiksavimo mechanizmu, laisvai stovintys su stulpeliu arba tvirtinami prie sienos.

Šie atitvarai dažniausiai naudojami žmonių srauto formavimui oro uostose ar kitose vietose, taip pat renginiuose suformuoti uždaras erdves. Virviniai atitvarai dažniau naudojami viešbučiuose, kavinėse, oficialiuose renginiuose, parduotuvėse arba norint atitverti vietą ar eksponatus.

Juostinis eilių atitvaras "Basic" su raudona ištraukiama juosta
40,50 €
(su PVM)
GERA KAINA
Juostinis eilių atitvaras "Basic", chromo spalvos. Matmenys: aukštis - 92 cm, padas - 32 cm. Juostos ilgis - 235 cm, juostos spalva - raudona. Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg.
Virvinis eilių atitvaro stulpelis "aukso imitacija"
36,00 €
(su PVM)
GERA KAINA
Vivinis eilių atitvaro stulpelis. Matmenys: aukštis - 97 cm, padas - 32 cm.  Viso atitvaro svoris apie 7,5 kg. Spalva: aukso imitacija.
VIRVĖ ATITVARUI "Basic"
10,00 €
(su PVM)
Virvė vidutinio lankstumo, lnegvo svorio.
Virvė atitvarui veliūrinė. Ilgis: 140 cm. Metalinės dalies spalva: cromas (blizgantis) arba aukso imitacija. Juostos spalva: raudona, juoda, mėlyna.