Drabužių kabykla su ratukais "ST02"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Drabužių kabykla su ratukais "ST02"

Drabužių kabykla su ratukais "ST02". Ilgis: reguliuojamas nuo 100 cm iki 160 cm.

Aukštis: reguliuojamas nuo 130 cm iki 200 cm. Plotis: 57 cm. Medžiagiškumas: metalas dengtas chromu.

Savybės: išlaiko iki 50 kg paskirstyto svorio. Gamintojas: Italija.

77,50 € (su PVM) 64,05 € (be mok.)
Su mokesčiais Išsiuntimas iš sandėlio per 3-5 d.d.
favorite Pažymėti (0)
  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

Drabužių kabykla ant ratukų Stender ST02 - trumpesė kabykla (su prailginimais 160 cm ilgio). Ši trumpesnė kabykla su ratukais labai patogi, kai nėra erdvės ir netelpa ilgesnės kabyklos. Taip pat rekomenduojame, kai planuojama sukabinti nedaug drabužių ir didesnės kabyklos tiesiog nereikia. Ši kabykla, taip pat, turi aukščio reguliavimo mechanizmą, kas leidžia kabyklą paaukštinti iki 200 cm aukščio ir sukabinti ilgesnius drabužius. Tokius kaip paltai, lietpalčiai, suknelės.  Šios serijos kabyklos yra ypatingai tvirtos. Tvirtumą suteikia per eilę metų ištoblinta konstrukcija, kuri tolygiai paskirsto apkrovas ir tai, kad ji pagaminta iš metalo, nenaudojant sujungimo dalims plastmasės. Stender drabužių kabyklų ratukai taip pat parinkti, kad atlaikytų numatytas apkrovas maksimaliai apkraunant drabužiais šias kabyklas. Sudėjus šias savybes į vieną vietą, gauname tvirtas, mobilias ir funkcionalias kabyklas, kurios puikiai tinka naudoti prekybos zonose, žmonių priėmimo vietose, namų prieškambariuose ar atvirose drabužinėse. 

ST012R
8 kg