Drabužių kabykla su ratukais "ST01"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
AKCIJA
TOP PREKĖ
-20,50 €

Drabužių kabykla su ratukais ST01

Drabužių kabykla su ratukais "ST01". Ilgis: reguliuojamas nuo 150 cm iki 210 cm.

Aukštis: reguliuojamas nuo 130 cm iki 200 cm. Plotis: 57 cm. Medžiagiškumas: metalas dengtas chromu.

Savybės: išlaiko iki 50 kg paskirstyto svorio. Turi guminius ratukus. Gamintojas: Italija.

88,00 € (su PVM) 108,50 € - 20,50 € 72,73 € (be mok.)
Su mokesčiais Išsiuntimas iš sandėlio per 3-5 d.d.
favorite Pažymėti (0)
  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

Drabužių kabykla ant ratukų Stender ST01- Ilgiausia kabykla (su prailginimais, net 210 cm ilgio) iŠ ST serijos. Šios serijos kabyklos yra ypatingai tvirtos. Tvirtumą suteikia per eilę metŲ ištoblinta konstrukcija, kuri tolygiai paskirsto apkrovas ir tai, kad ji pagaminta is metalo, nenaudojant sujungimo dalims plastmasės. Stender drabužių kabyklų ratukai taip pat parinkti, kad atlaikytų numatytas apkrovas maksimaliai apkraunant drabužiais šias kabyklas. Sudėjus, šias savybes į vieną vietą, gauname tvirtas, mobilias ir funkcionalias kabyklas. Kurios puikiai tinka naudoti ir prekybos zonose, ir žmonių priėmimo vietose, ir namų prieškambariuose ar atvirose drabužinėse. Šios kabyklos, labai patogios renginiams, kur reikia įrengti laikinas drabužines. 

ST010R
9 kg