Drabužių kabykla "GRANDE FASHION DOUBLE"
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
AKCIJA
-51,00 €

Drabužių kabykla "GRANDE FASHION DOUBLE"

Drabužių kabykla su ratukais "Grande Fashion double". Ilgis: reguliuojamas nuo 126 cm iki 175 cm.

Aukštis: reguliuojamas nuo 155 cm iki 220 cm. Plotis: 68 cm. Medžiagiškumas: metalas dengtas chromu.

Savybės: išlaiko iki 50 kg paskirstyto svorio. Turi guminius ratukus. Gamintojas: Italija.

  • Varis
188,00 € (su PVM) 239,00 € - 51,00 € 155,37 € (be mok.)
Su mokesčiais Išsiuntimas iš sandėlio per 3-5 d.d.
favorite Pažymėti (0)
  • Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Saugumo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Pristatymo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")
  • Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas") Grąžinimo politika (redaguojama modulyje "Kliento patikinimas")

Drabužių kabykla ant ratukų GRANDE FASHION DOUBLE (dvipusė) - kai norisi, kad kabykla būtų ne tik tvirta, bet ir patrauklaus dizaino. Sujungę šiuos du dalykus, italai, sukūrė Grande serijos kabyklas, kurios yra tvirtos, bet tuo pačiu grakščios. Kabinamas skersinis paliktas chromuotas, blizgantis, kad pakabos nepažeistų paviršiaus (chromo paviršius yra labai atsparus), o kitas kabyklos dalis galima rinktis iš keletos spalvų t.y. juodos, baltos, bronzines ir t.t.  Detalės yra didesnio diametro, nei įprastų ST stender serijos kabyklų, kas suteikia prabangos ir žavesio.  

 Sudėjus šias savybes į vieną vietą, gauname tvirtas, mobilias ir išraiškingo dizaino kabyklas, kurias galima naudoti tiek viešuose, tiek privačiuose erdvėse.

01CIC070V
12 kg